ОБЛАДНАННЯ АПАРАТНО-ПРОГРАМНОЇ ПЛАТФОРМИ "ВУЛКАН-М"
     Обладнання апаратно-програмної платформи "Вулкан-М" розроблено з урахуванням багаторічного досвіду Вестрону в створенні та експлуатації апаратури АСУ ТП, сучасних тенденцій розвитку електроніки і можливості подальшої модернізації, вдосконалення та розширення номенклатури його компонентів.
     Обладнання платформи "Вулкан-М" дозволяє створювати розподілені цифрові системи контролю та управління різної архітектури і розмірності, в максимальному ступені відповідні поставленим вимогам.
     Обладнання платформи "Вулкан-М" розроблено та випускається Вестроном відповідно до Технічних умов ТУ У 26.2-22708202-001: 2016 і ТУ У 26.2-22708202-002:2016, що узгоджені НАЕК "Енергоатом" і ДІЯРУ.
     Обладнання апаратно-програмної платформи "Вулкан-М" пройшло всі види випробувань і повністю відповідає вимогам, що діють в Україні (класи безпеки 2 і 3) та рекомендовано до впровадження на АЕС України.
Призначення, особливості
Склад, основні функції
     Обладнання апаратно-програмної платформи "Вулкан-М" має повний набір плат і модулів, необхідний як для прийому та видачі практично будь-яких електричних сигналів, які використовуються в сучасних АСУ ТП, так і для організації будь-яких сучасних цифрових каналів зв'язку.
     Основними елементами обладнання є субкомплекси збору та обробки (СКЗО) і субкомплекси робочих станцій (СКРС).
СКЗО є контролерами нижнього рівня програмно-технічних комплексів (ПТК) і призначені для прийому сигналів датчиків, обробки отриманої інформації та видачі керуючих впливів на виконавчі механізми, передачі інформації на верхній рівень ПТК.  СКЗО незалежні від функціонування робочих станцій верхнього рівня та забезпечують роботу з об'єктом автоматизації без участі операторів необмежений час. СКРС побудовані на базі промислових комп'ютерів і використовуються в якості серверів верхнього рівня ПТК (операторські робочі станції, обчислювальні сервери, сервери зв'язку та архівування).  СКРС призначені також для організації магістралі верхнього рівня ПТК, каналів зв'язку з обладнанням СКЗО, обробки та архівування даних, синхронізації часу.
Детальніше про обладнання дивіться в презентації

Впровадження
УКРАЇНА ВІРМЕНИЯ
Южно-Українська АЕС Армянська АЕС
Запорізька АЕС ЧЕШСЬКА РЕСПУБЛІКА
Рівенська АЕС АЕС Темелін
Хмельницька АЕС АЕС Дуковани
Чорнобильська АЕС БОЛГАРІЯ
Славянська ТЕС АЕС Козлодуй
Львівськая ТЕЦ-1 ІСПАНІЯ
РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ АЕС Алмараз
Ленінградська АЕС ІРАК
Ростовська АЕС ТЕС Південний Багдад
Балаковська АЕС ТЕС Нассирія
UA
EN
RU
ТОВ Вестрон
Україна, м. Харків, 61070,
вул.Академіка Проскури, 1
Телефон: +38-057-717-0601
Телефон/факс: +38-057-717-7956
office@westron.kharkov.ua
Графік роботы:
Пн. - Пт. С 8:00 до 18:00
Сб, Нед: Выходной